Dažymo juosta internetu

Dažymo juosta internetu

Dažymo juosta internetu

Dažymo juosta internetu vidaus ir lauko darbams. Aukštos kokybės geltona, mėlyna, oranžinė juosta, skirta paviršių apsaugai atliekant statybos ir remonto darbus. Produktas skirtas naudoti ant tokių paviršių kaip stiklas, plastikas, medis, aliuminis, akmens masė, klinkeris, betonas ir kitų sausų, tvirtų ir švarių pagrindų. Krepe, ryžių popieriaus ir plastikinė armuota juosta pagaminta iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurios užtikrina puikų sukibimą su pagrindu ir nepalieka klijų likučių pašalinus. Šie produktai rekomenduojami naudoti siekiant lipnia juosta apklijuoti, langus, duris, stiklus, grindis, sienas ar kitus paviršius atliekant dažymo, statybos, remonto darbus.

Dažymo juosta internetu

Vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą įvairios paskirties lipniomis juostomis buičiai, pramonei, statybai. Didžiuojamės klientams galėdami pasiūlyti produktus kurie tenkina aukščiausius keliamus kokybės standartus šio segmento produktams. Visi siūlomi gaminiai, prieš pateikiant į rinką testuojami netik gamintojų tačiau ir mūsų personalo, todėl tai krupščiai atrinkti ir laiko patikrinti produktai. Dirbame kartu su rinkoje pripažintais lipnių juostų gamintojais, todėl nuolatos tobulėjame ir augame kartu. Lipnių juostų parduotuvė tai vieta kur netik galėsite įsigyti norimas prekes, tačiau ir gauti profesionalią konsultaciją. Siūlomą produktų asortimentą rasite skiltyje PARDUOTUVĖ .

Tinkamai pasirinkta paviršių apsaugos lipni juosta – paprastesnis, greitesnis, kokybiškesnis atliekamo darbo rezultatas. Reikia apsaugoti paviršių veikiant ekstremalioms sąlygoms? Kreipkitės, ieškosime sprendimo. Parduotuvę rasite Ulonų g. 5, Vinius (Šiaurės miestelis) I-ame aukšte. Darbo Laikas: I-V 8.00h-16.00h. KONTAKTAI Susisiekite ir paruošime Jūsų prekių užsakymą atsiimti, arba kurjerio pagalba pristatysime jums prekes nurodytu adresu 1-2d.d. bėgyje. Dirbame kartu su patikimiausiomis Lietuvoje kurjerių kompanijomis, tad lipnios juostos bus pristatytos saugiai, greitai ir laiku. Lipni dažymo juosta vidaus lauko darbams. – lipniosjuostos.lt

Skambinti