Lipni juosta atstumų teritorijų žymėjimui

Lipni juosta atstumų teritorijų žymėjimui

Lipni juosta atstumų teritorijų žymėjimui

Lipni juosta atstumų teritorijų žymėjimui. Oranžinė signalinė juosta skirta parduotuvėms, prekėms atstumams ir kitos paskirties žymėjimo darbams atlikti. Produktas iš aukščiausios kokybės žaliavų, tokių kaip sintetinis kaučiukas, stiklo audinys, PVC. Lipni juosta atspari drėgmei, armuota stiklo audiniu, todėl itin lipni ir tvirta. Šis produktas puikiai prikimba prie lygių ir lengvai grublėtų paviršių. Nepalieka klijų likučių ilgiau kaip 10d veikiant tiesioginiams saulės spinduliams (neveikiant tiesioginiams spinduliams ilgiau kaip 60 dienų). Produktą rekomenduojame naudoti ant tokių paviršių kaip dažytas betonas, keramikinė, akmens masės plytelė, pvc grindų danga, plastikas, metalas medis ir t.t. Prieš naudojimą būtina įsitikinti, kad paviršius ant kurio bus klijuojama lipni juosta, švarus, sausas, tvirtas, nepadengtas riebaliniu sluoksniu.

Lipni juosta atstumų teritorijų žymėjimui

Vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą įvairios paskirties lipniomis juostomis buičiai, pramonei, statybai. Didžiuojamės klientams galėdami pasiūlyti produktus kurie tenkina aukščiausius keliamus kokybės standartus šio segmento produktams. Visi siūlomi gaminiai, prieš pateikiant į rinką testuojami netik gamintojų tačiau ir mūsų personalo, todėl tai krupščiai atrinkti ir laiko patikrinti produktai. Dirbame kartu su rinkoje pripažintais lipnių juostų gamintojais, todėl nuolatos tobulėjame ir augame kartu. Lipnių juostų parduotuvė tai vieta kur netik galėsite įsigyti norimas prekes, tačiau ir gauti profesionalią konsultaciją. Siūlomą produktų asortimentą rasite skiltyje PARDUOTUVĖ .

Tinkamai pasirinkta paviršių apsaugos lipni juosta – paprastesnis, greitesnis, kokybiškesnis atliekamo darbo rezultatas. Reikia apsaugoti paviršių veikiant ekstremalioms sąlygoms? Kreipkitės, ieškosime sprendimo kartu. Parduotuvę rasite Ulonų g. 5, Vinius (Šiaurės miestelis) I-ame aukšte. Darbo Laikas: I-V 8.00h-16.00h. KONTAKTAI Susisiekite ir paruošime Jūsų prekių užsakymą atsiimti, arba kurjerio pagalba pristatysime jums prekes nurodytu adresu 1-2d.d. bėgyje. Dirbame kartu su patikimiausiomis Lietuvoje kurjerių kompanijomis, tad lipnios juostos bus pristatytos saugiai, greitai ir laiku. Tik kokybiški lipnių juostų spendimai – lipniosjuostos.lt

Skambinti