Lipni juosta kilimų kabelių ortakių tvirtinimui

Lipni juosta kilimų kabelių ortakių tvirtinimui

Lipni juosta kilimų kabelių ortakių tvirtinimui

Lipni juosta kilimų kabelių ortakių tvirtinimui. Juoda, sidabrinė , dvipusė aliuminio armuota juosta skirtingų tipų paviršiams. Produktai pagaminti iš aukščiausios kokybės žaliavų, tokių kaip sintetinis kaučiukas, stiklo audinys, PVC. Lipnios juostos atsparios drėgmei, armuotos stiklo audiniu, todėl itin lipnios ir tvirtos. Rekomenduojame produktus naudoti siekiant pritvirtinti kilimus, kabelius, pvc elementus ar kitus objektus ant tokių paviršių kaip dažytas betonas, keramikinė, akmens masės plytelė, pvc grindų danga, plastikas, metalas medis ir t.t. Norėdami įsitikinti, kad Jūsų pasirenkamas produktas puikiai tiks naudoti esamoje situacijo, galite prieš tai pasikonsultuoti su ilgametę patirtį turinčiais mūsų įmonės specialiastais. Prieš naudojimą būtina įsitikinti, kad paviršius ant kurio bus klijuojama lipni juosta, švarus, sausas, tvirtas, nepadengtas riebaliniu sluoksniu.

Lipni juosta kilimų kabelių ortakių tvirtinimui

Vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą įvairios paskirties lipniomis juostomis buičiai, pramonei, statybai. Didžiuojamės klientams galėdami pasiūlyti produktus kurie tenkina aukščiausius keliamus kokybės standartus šio segmento produktams. Visi siūlomi gaminiai, prieš pateikiant į rinką testuojami netik gamintojų tačiau ir mūsų personalo, todėl tai krupščiai atrinkti ir laiko patikrinti produktai. Dirbame kartu su rinkoje pripažintais lipnių juostų gamintojais, todėl nuolatos tobulėjame ir augame kartu. Lipnių juostų parduotuvė tai vieta kur netik galėsite įsigyti norimas prekes, tačiau ir gauti profesionalią konsultaciją. Siūlomą produktų asortimentą rasite skiltyje PARDUOTUVĖ .

Tinkamai pasirinkta paviršių apsaugos lipni juosta – paprastesnis, greitesnis, kokybiškesnis atliekamo darbo rezultatas. Reikia apsaugoti paviršių veikiant ekstremalioms sąlygoms? Kreipkitės, ieškosime sprendimo kartu. Parduotuvę rasite Ulonų g. 5, Vinius (Šiaurės miestelis) I-ame aukšte. Darbo Laikas: I-V 8.00h-16.00h. KONTAKTAI Susisiekite ir paruošime Jūsų prekių užsakymą atsiimti, arba kurjerio pagalba pristatysime jums prekes nurodytu adresu 1-2d.d. bėgyje. Dirbame kartu su patikimiausiomis Lietuvoje kurjerių kompanijomis, tad lipnios juostos bus pristatytos saugiai, greitai ir laiku. Tik kokybiškos lipnios juostos mūsų svetainėje – lipniosjuostos.lt

Skambinti