Lipni juosta ortakių siūlių sujungimų sandarinimui

Lipni juosta ortakių siūlių sujungimų sandarinimui

Lipni juosta ortakių siūlių sujungimų sandarinimui

Lipni juosta ortakių siūlių sujungimų sandarinimui. Aliuminio, dvipusė armuota lipni juosta skirtingų tipų paviršiams. Produktai pagaminti iš aukščiausios kokybės žaliavų, tokių kaip sintetinis kaučiukas, stiklo audinys, aliuminis, PVC. Lipnios juostos atsparios drėgmei, armuotos stiklo audiniu, todėl itin lipnios ir tvirtos. Rekomenduojame produktus naudoti siekiant sujungti ir užsandarinti ortakius, sujungti garo izoliacinę plėvelę ar kitas tokio tipo medžiagas. Prieš naudojimą būtina įsitikinti, kad paviršius ant kurio bus klijuojama lipni juosta, švarus, sausas, tvirtas, nepadengtas riebaliniu sluoksniu. Rekomenduojame lipnią juostą sandėliuoti ne žemesnėje kaip +5 laipsniai oro temperatūroje ir veikiant tiesioginiams UV spinduliams. Prieš perkant produktą, visuomet rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų įmonės specialistais, kurie jums patars, ar jūsų situacijoje pasirinktas gaminys užtikrins kokybišką rezultatą.

Lipni juosta ortakių siūlių sujungimų sandarinimui

Vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą įvairios paskirties lipniomis juostomis buičiai, pramonei, statybai. Didžiuojamės klientams galėdami pasiūlyti produktus kurie tenkina aukščiausius keliamus kokybės standartus šio segmento produktams. Visi siūlomi gaminiai, prieš pateikiant į rinką testuojami netik gamintojų tačiau ir mūsų personalo, todėl tai krupščiai atrinkti ir laiko patikrinti produktai. Dirbame kartu su rinkoje pripažintais lipnių juostų gamintojais, todėl nuolatos tobulėjame ir augame kartu. Lipnių juostų parduotuvė tai vieta kur netik galėsite įsigyti norimas prekes, tačiau ir gauti profesionalią konsultaciją. Siūlomą produktų asortimentą rasite skiltyje PARDUOTUVĖ .

Tinkamai pasirinkta paviršių apsaugos lipni juosta – paprastesnis, greitesnis, kokybiškesnis atliekamo darbo rezultatas. Reikia apsaugoti paviršių veikiant ekstremalioms sąlygoms? Kreipkitės, ieškosime sprendimo kartu. Parduotuvę rasite Ulonų g. 5, Vinius (Šiaurės miestelis) I-ame aukšte. Darbo Laikas: I-V 8.00h-16.00h. KONTAKTAI Susisiekite ir paruošime Jūsų prekių užsakymą atsiimti, arba kurjerio pagalba pristatysime jums prekes nurodytu adresu 1-2d.d. bėgyje. Dirbame kartu su patikimiausiomis Lietuvoje kurjerių kompanijomis, tad lipnios juostos bus pristatytos saugiai, greitai ir laiku. Kokybiški sandarinimo ir sujungimo sprendimai – lipniosjuostos.lt

Skambinti