Plėvelė su juostele Internetu
Polietileno uždanga lipniu kraštu 3d.
Lipni juosta langų sandarinimui iš vidaus
Lipni juosta langų sandarinimui iš vidaus PRO
Show all

Polietileno uždanga lipniu kraštu 21d.

7.20

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
Aprašymas

Apsauginė plėvelė remontui internetu

Apsauginė plėvelė remontui internetu lipniu kraštu langams, durims, baldams,  fasadams lauko ir vidaus darbams. Šis produktas yra pagamintas iš polietileno, UV atsparaus audinio ir aukštos kokybės lipnios juostos. Gaminys skirtas naudoti siekiant apsaugoti paviršius nuo dulkių ir nešvarumų atliekant statybos ir remonto darbus. Elektrostatiška plėvelė puikiai priglunda prie stiklo, lango rėmo, medžio, metalo ar kitų paviršių. Polietileno uždanga lipniu kraštu klijuojama ant tvirtų, švarių pagrindų, tokių kaip plastikas, medis, stiklas, metalas. Lipni juostelė pagaminta iš specialios paskirties audinio, pvc ir modifikuotų akrilo klijų, kas užtikrina puikų sukibimą su pagrindu ir atsparumą drėgmei. Prieš klijuojant ant paviršiaus būtina įsitikinti, kad paviršius yra sausas, švarus ir tvirtas. Produktą būtina sandėliuoti neveikiant tiesioginiams UV spinduliams. Išpakuotą gaminį rekomenduojame sunaudoti 3-jų mėnesių bėgyje. Rekomenduojama užklijuotą uždangą nelaikyti ant paviršiaus ilgiau kaip 21d.

Apsauginė plėvelė remontui internetu

  •  Švarus pašalinimas iki trijų savaičių (nepalieka klijų)
  • Elektrostatiška plėvelė
  • Storis 9mkr.
  • Stiprus sukibimas su pagrindu
  • Atsparumas UV iki 21d.
  • Sukibimas su plienu [N / 25mm]: 9,5
  • Atsparumas tempimui [N / 25mm] 145
  • Pailgėjimas [%] 10
  • Pakuotė 30vnt (kartoninė dežutė)

Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis – lipniosjuostos.lt. Mūsų produktų kataloge rasite platų lipnių juostų dažymo, tinkavimo, sandarinimo, tvirtinimo, žymėjimo, paviršių apsaugos, pakavimo ir kitiems darbams atlikti. Dirbame su didžiaisiais produktų gamintojais Europoje, todėl galime pasiūlyti ir specifinio naudojimo paskirties gaminius. Didžiuojamės galėdami savo siūlomų produktų pagalba išspręsti paviršių apsaugos problemas pramonės, statybos, gamybos sektoriaus klientams. Nuolatos plečiame lipnių juostų asortimentą, testuojame produktus, diegiame naujoves. Visi siūlomi gaminiai, prieš pateikiant į rinką testuojami mūsų personalo, todėl tai krupščiai atrinkti ir laiko patikrinti produktai. Užsakytos prekės pristatomos klientams per 1-2 d.d. nuo galutinio apmokėjimo. Dirbame tik su patikimiausiomis Lietuvoje kurjerių kompanijomis, todėl užsakymai pristatomi saugiai, greitai ir laiku. Užsakykite prekes telefonu ir mes paruošime atsiimti parduotuvėje. Kilus klausimams, susisiekite su mumis žemiau pateikiamais kontaktais. Produktų katalogą rasite PARDUOTUVĖ .

Mūsų facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis – lipniosjuostos.lt.

Papildoma informacija
IŠAMATAVIMAI

2,7m x 17m (45,9m2)

Skambinti