Langų sandarinimo lipni juosta iš išorės
Lipni juosta langų sandarinimui iš išorės ECO
Lipni savaime išsisiplečianti sandarinimo juosta
Lipni savaime išsiplečianti sandarinimo juosta
Show all

Lipni juosta langų sandarinimui iš vidaus ECO

29.50

Produkto kodas: VIDAUSPENOSILECO Kategorijos: ,
Aprašymas

Lipni juosta langams sandarinti iš vidaus

Lipni juosta langams sandarinti iš vidaus PENOSIL Wind proof Outside Eco. Langų ir durų jungčių apsauga bei pastato konstrukcijų apsauga nuo patalpoje susidariusios drėgmės. Garų nepraleidžianti vidinė langų sandarinimo juosta, skirta jungčiai tarp lango ir sienos sandarinti. Apatinė dalis yra visiškai padengta aukštos kokybės klijais, kurie turi labai gerą sukibimą su visomis statybinėmis medžiagomis. Lipni juosta turi papildoma lipnia juostelę, kuri naudojama jei juosta tvirtinama iš lango profilio apatinės pusės.

Lipni juosta langams sandarinti iš vidaus

Puikiai sukimba su:

  • Mediena
  • Betonu
  • Metalu
  • PVC
  • Mūru
  • Įvairiomis garų ir vėjo barjerinėmis membranomis

Langų sandarinimo lipni juosta iš vidaus

Naudojimas

Norint pasiekti 100 % oro sandarumą, langų sandarinimo juostos gali būti naudojamos dviem būdais:

1. Sandarinimo juostą priklijuokite prie lango rėmo vidinės dalies. 19 mm papildoma klijų juostelė puikiai prilips prie lango rėmo. Užsandarinkite ertmes tarp lango rėmo ir sienos sandarinimo putomis. Palaukite kol putos pilnai sustings. Kai putos pilnai susiformavę, jeigu reikia nupjaukite sandarinimo putas, sudarydami lygų paviršių. Paviršiai turi būti švarūs ir sausi, ant jų neturi būti alyvos, riebalų ir dulkių. Be to, paviršiai turi būti stabilūs. Nenaudokite valymo medžiagų, kurių sudėtyje yra chemikalų ar tokių, kurios panaikina arba sumažina lipnumą. Prikibimą gali sumažinti šiurkštūs, nelygūs ar akyti paviršiai. Atsukite sandarinimo juostą nuo rulono ir atkirpkite tinkamo ilgio atkarpą. Nuo pilnu klijų sluoksniu padengtos pusės nuimkite apsauginę foliją ir priklijuokite juostą prie putų ir angokraščio. Kampuose palikite 4-5 cm daugiau ir ant to galo priklijuokite kitą juostą. Jungdami juostą aplinkui palikite ne mažiau kaip 5 cm persidengimą. Optimaliam prisiklijavimui užtikrinti, naudokite spaudimo volelį.

2. Užsandarinkite ertmes tarp lango rėmo ir sienos sandarinimo putomis. Palaukite kol putos pilnai sustings. Kai putos pilnai susiformavę, jeigu reikia nupjaukite sandarinimo putas, sudarydami lygų paviršių. Paviršiai turi būti švarūs ir sausi, ant jų neturi būti alyvos, riebalų ir dulkių. Be to, paviršiai turi būti stabilūs. Nenaudokite valymo medžiagų, kurių sudėtyje yra chemikalų ar tokių, kurios panaikina arba sumažina lipnumą. Prikibimą gali sumažinti šiurkštūs, nelygūs ar akyti paviršiai. Atsukite sandarinimo juostą nuo rulono ir atkirpkite tinkamo ilgio atkarpą. Nuo pilnu klijų sluoksniu padengtos pusės nuimkite apsauginę foliją ir priklijuokite juostą prie putų, angokraščio ir lango rėmo. Kampuose palikite 4-5 cm daugiau ir ant to galo priklijuokite kitą juostą. Jungdami juostą aplinkui palikite ne mažiau kaip 5 cm persidengimą. Optimaliam prisiklijavimui užtikrinti, naudokite spaudimo volelį.

Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis

Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis – lipniosjuostos.lt. Mūsų produktų kataloge rasite platų lipnių juostų dažymo, tinkavimo, sandarinimo, tvirtinimo, žymėjimo, paviršių apsaugos, pakavimo ir kitiems darbams atlikti. Dirbame su didžiaisiais produktų gamintojais Europoje, todėl galime pasiūlyti ir specifinio naudojimo paskirties gaminius. Didžiuojamės galėdami savo siūlomų produktų pagalba išspręsti paviršių apsaugos problemas pramonės, statybos, gamybos sektoriaus klientams. Nuolatos plečiame lipnių juostų asortimentą, testuojame produktus, diegiame naujoves. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu. Kilus klausimams, susisiekite su mumis žemiau pateikiamais kontaktais. Produktų katalogą rasite KATALOGAS skiltyje. Mūsų facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis – lipniosjuostos.lt.

Papildoma informacija
IŠMATAVIMAI

70mm x 25m, 100mm x 25m, 150mm x 25m

Skambinti