Lipni juosta žymėjimui
Lipni juosta atstumų teritorijų zonų žymėjimui
Apsauginė plėvelė remontui internetu
Polietileno uždanga lipniu kraštu 21d.
Show all

Polietileno uždanga lipniu kraštu 3d.

3.50

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
Aprašymas

Plėvelė su juostele Internetu

Plėvelė su juostele Internetu. Polietileno plėvelė lipniu kraštu langams, durims, baldams, naudojama atliekant įvairius statybos ir remonto darbus siekiant apsaugoti paviršius nuo užterštumo. Elektrostatiška plėvelė puikiai priglunda prie stiklo, lango rėmo, medžio, metalo ar kitų paviršių. Lipni juosta pagaminta iš aukštos kokybės krepe popieriaus ir modifikuoto akrilo klijų. Uždangą galima klijuoti ant tvirtų, švarių pagrindų, tokių kaip plastikas, medis, stiklas, metalas. Polietileno uždanga lipniu kraštu naudojama vidaus darbams. Atliekant vidaus darbus, rekomenduojama nelaikyti užklijuotos uždangos ilgiau kaip 3 dienas ant paviršiaus. Polietileno uždanga tinkama naudoti sienų, durų, langų, laiptų, baldų apsaugai nuo užteršimo statybinėmis medžiagomis. Prieš klijuojant ant paviršiaus būtina įsitikinti, kad paviršius yra sausas, švarus ir tvirtas. Produktą sandėliuoti neveikiant tiesioginiams UV spinduliams. Išpakuotą gaminį rekomenduojame sunaudoti 3-jų mėnesių bėgyje.

Plėvelė su juostele Internetu

Plėvelės storis: 9 mikronai

Lipnios juostelės plotis: 2cm

Rulono plotis: 55mm, 140mm arba 270mm

Rulono Ilgis: 33m arba 17m

Pakuotė: 20vnt (kartoninėje dėžutėje)

Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis – lipniosjuostos.lt. Mūsų produktų kataloge rasite platų lipnių juostų dažymo, tinkavimo, sandarinimo, tvirtinimo, žymėjimo, paviršių apsaugos, pakavimo ir kitiems darbams atlikti. Dirbame su didžiaisiais produktų gamintojais Europoje, todėl galime pasiūlyti ir specifinio naudojimo paskirties gaminius. Didžiuojamės galėdami savo siūlomų produktų pagalba išspręsti paviršių apsaugos problemas pramonės, statybos, gamybos sektoriaus klientams. Nuolatos plečiame lipnių juostų asortimentą, testuojame produktus, diegiame naujoves. Visi siūlomi gaminiai, prieš pateikiant į rinką testuojami mūsų personalo, todėl tai krupščiai atrinkti ir laiko patikrinti produktai. Užsakytos prekės pristatomos klientams per 1-2 d.d. nuo galutinio apmokėjimo. Dirbame tik su patikimiausiomis Lietuvoje kurjerių kompanijomis, todėl užsakymai pristatomi saugiai, greitai ir laiku. Užsakykite prekes telefonu ir mes paruošime atsiimti parduotuvėje. Kilus klausimams, susisiekite su mumis žemiau pateikiamais kontaktais. Produktų katalogą rasite PARDUOTUVĖ .

Mūsų facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis – lipniosjuostos.lt.

Papildoma informacija
IŠMATAVIMAI

55cm x 33m (18,5m2), 140cm x 33m (46,2m2), 270cm x 17m (45,9m2)

Skambinti