Lipni savaime besiplečianti sandarinimo juosta
Lipni savaime išsiplečianti sandarinimo juosta
Show all

Poliuretaninė apvali ertmių sandarinimo tarpinė

69.20

Produkto kodas: SANDARINIMOTARPINE Kategorijos: ,
Aprašymas

Siūlių plyšių sandarinimo tarpinė

Siūlių plyšių sandarinimo tarpinė A++ klasės namams. Uždarų porų polietileninė apvali sandarinimo tarpinė, galima naudoti esant šaltom oro sąlygom. Tai labai lanksti ir suspaudžiama tarpinė, lengvam montavimui. Uždarų porų struktūra neleidžia sugerti drėgmės ar oro. Suderinama su poliuretaninias, hibridiniais, silikoniniais ir daugeliu kitų hermetikų. Šis produktas tinkamas naudoti kaip atraminė medžiaga skirtingose siūlėse, norint kontroliuoti sandariklio gylį ir išvengti trijų paviršių sukibimo. Pvz., fasadų, grindų išsiplėtimo judančiose jungtyse, iš anksto pagamintų plokščių jungtys, langų ir durų rėmų perimetrai ir kt. Tai taip pat gali būti naudojama kaip laikina jungčių tarpinė.

Naudojimo instrukcijos

Paviršiai turi būti sausi, be dulkių, neriebaluoti ir netepaluoti. PE sandarinimo tarpinės skersmuo turėtų būti maždaug 25% didesnis už jungties plotį. Sandarinimo tarpinė yra sumontuojama atsižvelgiant į tai, kad ji suteikia jungties sandarumą pagal reikiamą gylį ir plotį. Naudojant sandarinimo tarpinę, reikia įsitikinti, kad nepažeistas tarpinės paviršius. Montavimo metu PE sandarinimo tarpinė neturėtų būti pernelyg ištempta ar suspausta. Jei jungties kraštus reikia gruntuoti, tai reikia padaryti prieš montuojant sandarinimo tarpinę.

Siūlių plyšių sandarinimo tarpinė

Techniniai duomenys:
Tankis kg/m³ 22±6
Reakcija į ugnį (EN 13501-1) E
Atsparumas temperatūrai °C nuo -40 iki +90

Spalva: pilka

Laikymo sąlygos: Laikykite sausoje, vėsioje vietoje ir atokiau nuo šilumos šaltinių bei tiesioginių saulės spindulių.

Saugumo informacija: Pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 1907/2006 dėl cheminių medžiagų registravimo, įvertinimo, autorizacijos ir apribojimų (REACH) šis produktas tai gaminys, kuris neišleidžia cheminių medžiagų. Dėl šios priežasties saugos duomenų lapas nėra privalomas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis

Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis – lipniosjuostos.lt. Mūsų produktų kataloge rasite platų lipnių juostų dažymo, tinkavimo, sandarinimo, tvirtinimo, žymėjimo, paviršių apsaugos, pakavimo ir kitiems darbams atlikti. Dirbame su didžiaisiais produktų gamintojais Europoje, todėl galime pasiūlyti ir specifinio naudojimo paskirties gaminius. Didžiuojamės galėdami savo siūlomų produktų pagalba išspręsti paviršių apsaugos problemas pramonės, statybos, gamybos sektoriaus klientams. Nuolatos plečiame lipnių juostų asortimentą, testuojame produktus, diegiame naujoves. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu. Kilus klausimams, susisiekite su mumis žemiau pateikiamais kontaktais. Produktų katalogą rasite KATALOGAS . Mūsų facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis – lipniosjuostos.lt.

 

Papildoma informacija
IŠMATAVIMAI

10mm x 550m, 25mm x 200m, 30mm x 160m, 40mm x 270m

Skambinti