Bendrieji klausimai

1Kokioje žemiausioje tempratūroje galima naudoti lipnias juostas?
Lipnias juostas galima naudoti tokiu atveju, jeigu oro ir pagrindo temperatūra yra ne žamasnė kaip 0 °C laipsnių.
2Ar galima naudoti lipnias juostas veikiant tiesioginiams saulės spinduliams?
Galima atlikti paviršių apklijavimo lipnia juosta darbus veikiant tiesioginiams UV spinduliams, tačiau būtina pasirinkti atitinkamos paskirties produktą. Pasirinkus tinkamą gaminį išvenksite galimų klijų lipkučių ant pagrindo. Kokio tipo lipnią juostą konkrečiu atveju pasirinkti, jums patars mūsų konsultantai.
3Kiek laiko galima laikyti, užklijuotą lipnią dažymo juostą ant paviršiaus?
Užklijuotas lipnias dažymo juostas ant pavršiaus galima laikyti nuo 3 iki 90 dienų. Viskas priklauso nuo to koks yra paviršius ir kokio tipo lipni juosta yra naudojama. Klauskite mūsų specialistų ir jie patars kurį gaminį panaudoti, pagal norimą apsaugoti paviršiaus tipą ir apsaugojimo laikotarpį.
4Ar galima lipnias juostas naudoti lauko darbams?
Visos lipnios juostos yra suskirstytos pagal galimas naudojimo aplinkas į tris grupes: vidaus darbams, lauko darbams, vidaus ir lauko darbams. Gamintojas visuomet nurodo kuriai kategorijai priklauso gaminys, todėl rekomenduojame rinktis produktus pagal pateikiamas rekomendacijas. Jūsų atveju bus tinkamos lipnios jusotos priskiriamos kategorijai lauko darbams ,arba vidaus ir lauko darbams.
5Ar turite lipnią juostą atsparią karščiui?
Taip turime lipnią juostą dažymo darbams skirtą naudoti aukštoje temperatūroje iki +230°C. Taip pat galime pasiūlyti aliuminio juostą kurios paskirtis užsandarinti plyšius aplinkoje kurios temperatūra siekia iki +350°C.

Naudotojo klausimai

1Ar galiu panaudoti lipnią juostą Gold ant medinių lango rėmų?
Taip galite panaudoti lipnią juostą GOLD ant medinių langų rėmų siekiant apsaugoti nuo galimo užterštumo ar mechaninio pažeidimo. Lipni juosta Gold gali būti naudojama ant medinių paviršių ilgiau kaip 90d veikiant tiesioginiams UV spinduliams (neveikiant tiesioginiams UV spinduliams atitinkamai ilgiau). Laikantis šių nurodymų būsite garantuoti, kad nuplėšus lipnią juostą neliks klijų likučių.
2Pirkau oranžinę tinkavimo juostą ir noriu paklausti ar galiu su šia juosta apsaugoti lauko skardines palanges?
Taip, oranžinė armuota tinkavimo juosta jums puikiai tiks tvirtų skardinių lauko paviršių apsaugai. Rekomenduojame nelaikyti ilgiau kaip 7 dienas lipnios juostos ant paviršiaus kuris veikiamas tiesioginiams UV spinduliams.
3Ar galima lipnią apsauginę plėvelę naudoti lauko darbams?
Taip, lipni apsauginė plėvelė gali būti naudojama vidaus ir lauko paviršių apsaugai. Įsitikinkite, kad paviršius ant kurio klijuosite plėvelę yra tvirtas, sausas ir švarus.

Partnerio klausimai

1Per kiek laiko nuo užsakymo pristatote lipnias juostas?
Lipnios juostos Lietuvoje yra pristatomos per 1-2 d.d. nuo užsakymo patvirtinimo. Prekės įteikiamos "tiesiai į rankas" užsakovo nurodytam kontaktinam asmeniui.
2Ar galite atsiųsti lipnių juostų pavyzdžių? Norime įvertinti kokybę.
Taip, galime Jums atsiųsti lipnių juostų pavyzdžius, kad galėtumėte įsitikinti produkto kokybe.
3Ar galite pristatyti prekes už Lietuvos ribų?
Taip, turime galimybę pristatyti prekes visose Europos Sąjungos šalyse.
4Norime užsakyti lipnias juostas ne pilnomis dėžutėmis. Ar galima tai padaryti?
Taip, neprivaloma užsakyti lipnių juostų pilnomis dėžutėmis. Užsakymas gali būti sudarytas iš keletos pozicijų po nepilną dežutę.

Konsultantas

Ignas Rutkauskas

Vadybininkas

+37069322325


Klauskite - operatyviai atsakysime.

Lipnios juostos naudojimas

Lipnios juostos naudojimas – ne visuomet yra toks paprastas, kaip gali atrodyti iš pradžių. Šiai dienai rinkoje yra labai didelė paviršių apsaugos, tvirtinimo, sandarinimo montavimo lipnių juostų pasiūla. Lipni juosta gali būti krepe popieriaus, ryžių popieriaus plastikinė, aliumininė, armuota, vaškuota ir t.t. Skirta stiklo, medžio, plastiko, aliuminio, betono, tinko ir kitiems paviršiams apsaugoti. Buityje, pramonėje ir statyboje nuolatos susiduriame su paviršiais kuriuos reikia apsaugoti nuo galimo užterštumo ar mechaninio pažeidimo. Išsisinkti iš tokios gausybės produktų ganėtinai sudėtinga užduotis. Dėl šios priežasties lipniosjuostos.lt – specializuota lipnių juostų parduotuvė, kuri padės klientui rasti reikiamą produktą iš itin didelio asortimento. Mūsų siūlomų produktų asortimentą rasite PARDUOTUVĖ skiltyje. Iškilus klausimui kokią lipnią juostą pasirinkti? Susisiekite su mūsų konsultantais skiltyje KONTAKTAI ir gaukite nemokamą konsultaciją. Klientams abejojantiems, vieno ar kito produkto tinkamumu naudoti, siūlome susisiekti ir atsiųsime jums gaminio pavyzdį kurio pagalba galėsite įvertinti kokybę ir galutinai patys sau atsakyti į klausimą.

Lipnios juostos naudojimas – pasikonsultuok su specialistu

Lipnių juostų parduotuvę rasite adresu Ulonų g. 5, Vilnius (Šiaurės miestelis) I-as aukštas. Darbo laikas: I-V 8.00h-16.00h. Lipnių juostų parduotuvė tai vieta, kur netik galėsite įsigyti norimas prekes, tačiau ir gauti profesionalią konsultaciją. Susisiekite ir paruošime prekių užsakymą atsiimti, arba išsiųsime nurodytu adresu. Atstovaujame vienus didžiausių lipnkų juostų gamintojų Europoje, todėl galime pasiūlyti, netik standartinės paskirties, tačiau ir specifinį poreikį patenkinančius produktus. Didžiuojamės galėdami savo siūlomų produktų pagalba išspręsti paviršių apsaugos, pastatų sandarumo problemas pramonės, statybos, gamybos sektoriaus klientams Dirbame kartu su patikimiausiomis Lietuvoje kurjerių kompanijomis, todėl užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu saugiai, greitai ir laiku. Prekių pristatymo laikas Lietuvoje 1-2d.d. (išskyrus Kuršių Neriją). Užsakymai paruošiami siuntimui tą pačią dieną po atlikto apmokėjimo. Kilus klausimams, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą Apie mus. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook . Gauti konsultaciją, ar pateikti išankstinius užsakymus galite susiekdami su mūsų įmonės darbuotojais skiltyje KONTAKTAI. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Lipni Juosta Internetu parduotuvė Vilniuje su pristatymu visoje Lietuvoje – lipniosjuostos.lt.