Oranžinė mėlyna geltona juoda lipni juosta dažymui, tinkavimui, paviršių apsaugai, sandarinimui, tvirtinimui, žymėjimui, pakavimui ir kitiems darbams atlikti. Dirbame su didžiaisiais produktų gamintojais Europoje, todėl galime pasiūlyti ir specifinio naudojimo paskirties gaminius. Didžiuojamės galėdami, savo siūlomų produktų pagalba, išspręsti paviršių apsaugos problemas pramonės, statybos, gamybos sektoriaus klientams. Mūsų parduotuvėje rasite lipnias juostas skirtas plastmasiniams, mediniams metaliniams, stikliniams, betoniniams, keramikiniams, akmeniniams, marmuriniams, aliumininiams ir kitiems paviršiams apsaugoti atliekant įvarius statybos, gamybos ir remonto darbus. Kokybiška lipni juosta – pagalba apsaugositie langus, langų rėmus, duris, stiklus, vitrinas, plintusus, apvadus, grindis baldus, plyteles, metalo konstrukcijas, PVC ir kitus statyboje, pramonėje ir buityje sutinkamus paviršius. Nuolatos plečiame lipnių juostų asortimentą, dalyvaujame parodose, testuojame produktus, diegiame naujoves.

Vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą įvairios paskirties lipniomis juostomis buičiai, pramonei, statybai. Didžiuojamės klientams galėdami pasiūlyti produktus kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus. Visi siūlomi gaminiai, prieš pateikiant į rinką testuojami mūsų personalo, todėl tai krupščiai atrinkti ir laiko patikrinti produktai. Lipnių juostų parduotuvė tai vieta kur netik galėsite įsigyti norimas prekes, tačiau ir gauti profesionalią konsultaciją kokią lipnią juostą pasirinkti konkrečiu atveju.

Dirbame kartu su patikimiausiomis siuntų pristatymo kompanijomis, todėl užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu saugiai, greitai ir laiku. Prekių pristatymo laikas Lietuvoje 1-2 (išskyrus Kuršių Neriją). Užsakytos prekės paruošiamos siuntimui tą pačią dieną po atlikto apmokėjimo. Kilus klausimams, susisiekite su mumis žemiau pateikiamais kontaktais. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą Apie mus. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Oranžinė mėlyna geltona juoda lipni juosta – užsakyk internetu su pristatymu.

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now Button