Lipni aliuminio juosta
Lipni armuota aliuminio juosta ortakiams
Dvipusė lipni juosta
Dvipusė lipni juosta kilimams tvirtinti sujungti
Show all

Lipni apsauginė plėvelė įvairiems paviršiams 40mkr

19.60

Aprašymas

 

Lipni apsauginė plėvelė durims langams baldams

Lipni apsauginė plėvelė durims langams baldams

Lipni apsauginė plėvelė langams durims baldams metalui naudojama paviršių apsaugai nuo galimo užterštumo ar mechaninio pažeidimo. Produktas skirtas klijuoti ant tokių lygių ir švarių paviršių kaip stiklas, skarda, metalas, medis, plastikas, baldinė MDF plokštė ir t.t.. Mėlyna apsauginė plėvelė yra atspari UV spinduliams daugiau kaip 30d (veikiant nuolatiniams UV spinduliams) ir daugiau kaip 90d nuolatos neveikiama UV. Gamybos metu naudojami specialios technologijos modifikuoto akrilo hibridiniai klijai (klijų kiekis ne mažiau 3g/m2), tad užtikrinamas geras sukibimas su pagrindu ir pašalinus nuo paviršiaus, nepalieka klijų likučių. Produktas skirtas vidaus ir lauko paviršių pasaugai.

Lipni apsauginė plėvelė puikiai tinkama įvairių tipų paviršių apsaugai atliekant statybos, transportavimo ar sandėliavimo darbus. Rekomenduojame naudoti siekiant apsaugoti duris, langus, laiptus, palanges, baldus, stiklo, metalo, aliuminio profilius, sanitarinius įrenginius ir t.t.  Apsauginė plėvelė elektrostatiška, todėl lengva klijuoti ant įvairaus tipo pagrindų. Naujos formulės modifikuoti akrilo klijai suteikia gaminiui vidutinio stiprumo sukibimą su pagrindu. Lipni apsauginė plėvelė rekomenduojama dažytojams, tinkuotojams ir įvairių metalo, stiklo, plastmasės, medžio gaminių gamintojams siekiant apsaugoti gaminį nuo pagaminimo iki galutinio naudojimo.

Siekinat plėvelę ant paviršiaus naudoti daugiau kaip 30d., rekomenduojame sujungimus papildomai tvirtinti oranžine lipnia juosta —> Oranžinė lipni juosta

Lipni apsauginė plėvelė durims langams baldams

Storis: 40 mkr

Rulono ilgis: 75m

Rulono plotis: 50cm

Klijų kiekis: >3g/m2

Lipnumas: Vidutinis

Kiekis rulone: 37,5m2

Pakuotė: 1vnt. (dėžutėje 6vnt.)

Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis – lipniosjuostos.lt. Mūsų produktų kataloge rasite platų lipnių juostų dažymo, tinkavimo, sandarinimo, tvirtinimo, žymėjimo, paviršių apsaugos, pakavimo ir kitiems darbams atlikti. Dirbame su didžiaisiais produktų gamintojais Europoje, todėl galime pasiūlyti ir specifinio naudojimo paskirties gaminius. Didžiuojamės galėdami savo siūlomų produktų pagalba išspręsti paviršių apsaugos problemas pramonės, statybos, gamybos sektoriaus klientams. Nuolatos plečiame lipnių juostų asortimentą, testuojame produktus, diegiame naujoves. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu. Kilus klausimams, susisiekite su mumis žemiau pateikiamais kontaktais. Produktų katalogą rasite KATALOGAS . Mūsų facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Didmeninė ir mažmeninė prekyba lipniomis juostomis – lipniosjuostos.lt.

Papildoma informacija
Pakuotė:

1vnt. 50cm x 75m (37,5m2), 6vnt. 50cm x 75m (225m2)

Skambinti